| anonimulxxxhd a întrebat:

vreau sa-mi deschid sv de samp dar nu stiu cum sa gasesc ip-ul am dat myip imi da 92.83.61.84 ii dau add server dar nu merge apare retriving info cum dracul aflu dau funda va rog repede

3 răspunsuri:
| Gebster a răspuns:

Trebuie sa bagi adresa ta ipv4, Scrii cmd in start --» ipconfig «-» te uiti dupa adresa ipv4 happy. Verifica daca ai serverul pornit.

| anonimulxxxhd explică:

Mai detaliat unde gasesc aia ipv4 si cumm faca repede trg

| Gebster a răspuns:

In Start Scrii Cmd, Dupa aceea tastezi

ipConfig

Iti Va Aparea De Genu:

http://imgur.com/LiQaqf7

Doar ca la tine la Ipv4, poate fii alta adresa IPV4 =) gen : 192.168.1.3, 192.168.1.4, 192.168.1.1 etc.