| XDcristinelXD a întrebat:

vreau sa-mi spuneti si mie niste jocuri de curse cu masini daca nu, spunetimi niste jocuri cu tiruri.
Dau funda pentru cel mai bun joc care merge pentru windows7

3 răspunsuri:
| TudorLux a răspuns:

Poti incerca orice nfs, sau mai stiu unul vechi dar interesant, Racem The WTPP Game (cred ca asa se numeste).

| Codblackops a răspuns:

Jocuri de curse cu masini: Need for Speed Most wanted, Carbon; Mx vs Atv Reflexe.
Jocuri cu tiruri: German truck, 18 wheels of steel extreme trucker 1&2, Euro Truck.

| Alex1003 a răspuns:

Iti zic eu cateva:Need for speed world, Need for speed carbon.Iar jocuri cu tiruri:Euro Truck Simulator 2012.
Funda?