| SamSon a întrebat:

Vreau sa pun o intrebare celor care detin conturi de YouTube ci anume: am observat ca multe videoclipuri pe YouTube au in timpul derularii lor tot felul de miniaturi pe ecran de genul: click aici pentru... exact cum este in videoclipul acesta: http://www.youtube.com/......ttp?/watch la minutul 3:43 in stanga sus (reclama cu Doza). Intrebarea mea ar fi cum pot sa face si eu o astfel de miniatura in tipul rularii unui videoclip? Multumesc Mult!

Răspuns Câştigător
| Tavy100 a răspuns:

Deasupra videoclipului POSTAT DE TINE sunt niste taskbar-uri, pe unul scrie adnotari, si acolo selectezi adnotarea de care ai nevoie, daca mai ai vreo nelamurire intreaba-ma.

| SamSon explică (pentru Tavy100):

Intre timp am mai cautat eu si am aflat, oricum iti dau funda pentru. ca mi-ai raspuns..multumesc

3 răspunsuri:
| GabrielStefan a răspuns:

Vezi ca in dreapta jos la video este o casuta colorata cu rosu. Tu da-i click pe ea si iti dispar reclamele de pe videoclip

| SamSon explică (pentru GabrielStefan):

Citeste cu atentie ceea ce am intrebat. nu ma refeream la ads-uri (reclame).