| meastylin a întrebat:

vreau sa stiu cum e jocul Bitefight eu nu l-am jucat si de aia vreau sa stiu cum e daca imi explicati dau fundahappy subcces

Răspuns Câştigător
| GabyTzUCu a răspuns:

Stiu eu, am inceput de curand sa joc. Ai de alex dintre vampir si varcolac.Te duci in oras iei arme, armuri pentru batalie, licori. Ataci oameni pentru hrana. De exemplu daca esti varcolac ataci pentru a captura carne, daca esti vampir ataci pentru sange. Cu cat ai mai multa carne sau sange cu atat esti mai mare in clasament. Pentru a avea mai multe lucruri in inventarul tau trebuie sa plusezi in nivel ascunzatoarea. Si inca cv daca esti (de exemplu) varcolac poti ataca vampiri iar daca invingi le iei bani si suveniruri. Cu cat victima este mai mare in nivel cu atat iei mai multi bani. Succes in joc! Funda?