| Edy_9245 a întrebat:

Salut,TPU vreau sa stiu si eu de ce mi-se misca fifa 11 in reluare.
Am un 2 procesoara Intel pentium d fiecare de 2, 86 ghz ratie 4.16 ghz placa ati radeon hd 3450 si 1, 50 gb ram am facut test pe systemrequirementslab.com si imi aparea ca merge minium ce pot face? sa se miste mai bine? FUnda

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Totul la minimum

| Capatina_Alex_1991 a răspuns:

Pai ai cam putini ram si placa video nu e chiar asa de buna.Ar trebui sa ai macar 6ram un nVidia GT680 si Intel core i5 3,5 ghz.Cu astea ar merge bine.