| ssmecheru33 a întrebat:

vreau sa tin si eu un server de CS si am ip dinamic ( am internet de la RomTelecom ClickNet ). Vreo solutie sa pot tine server-ul? Va rog ajutati-ma plzz puppy dog eyes dau funda :X

6 răspunsuri:
| SpLyTTeR21 a răspuns:

Pai is 2 Solutii
1. Suni de la cei de la romtelecom sa iti faca ip static
2. Il hostezi

| SpLyTTeR21 a răspuns:

Eu nu ma pricep la hosturi si din astea, asa mi-a zis un prieten ca trebuie sa faci.

| ssmecheru33 explică (pentru SpLyTTeR21):

Mane eu nu zic de host zic sa fac IP Static prin programul No-IP

| SpLyTTeR21 a răspuns (pentru ssmecheru33):

Nu stiu cum se foloseste, cel mai bine e sa suni la aia de la Romtelecom sa ti-l schimbe in static

| ssmecheru33 explică (pentru SpLyTTeR21):

Mda... poate raspunde altcineva... n'am chef sa mai sun la aia de la RomTelecom oricum mersi pentru raspuns