| SuPrAaDoZaaDeViSe a întrebat:

Vreau si eu...nu stiu un joc gen imvu cu o lume virtuala sau orce altceva! dar vrea unu vreau sa fie doar de baietii si sa fie mult mai captivante, adica sa nu ma plitisesc in 2-6 zile de el. Dau fundita pe jocurile captivante si interesante. puteti sa imi trimiteti si un link daca vreti!

3 răspunsuri:
| mikirobert a răspuns:

Stiu unul dar joaca si fetele se cheama ourwarld este cu imbracaminte cu jocuri cu lumi sper sa-ti placa fundita?

| SuPrAaDoZaaDeViSe explică (pentru mikirobert):

Mersi pentru ca ai incercat, dar mai astept raspunsuri!

| mikirobert a răspuns:

I