| Th3Unknown a întrebat:

Vreau si eu sa joc Assassins Creed 2 pe PC si nu gasesc decat de la SKIDROW sa descarc si nu mi-a mers (faza cu Unable to find Uplay game launcher). Puteti sa imi dati va rog ori solutia la eroarea de mai sus ori un PM cu link de download.Multam.

Răspuns Câştigător
| EmpeRoR a răspuns:

Sall incearca sa il iei de aici mie mi-a mers http://bitsnoop.com/assassin-s-creed-2-for-pc-with-work-q18977805.html

3 răspunsuri:
| Th3Unknown explică:

Sall.Mersi.Acum il descarc. Sper sa mearga si sa nu aiba virusi sau alte dracovenii: )) Daca e bun iti dau funda...

| BodyBood a răspuns:

Il voi descarca si eu daca va merge te voi rasplati cu o funda fratewinking