| HunterGEO a întrebat:

Vreau si eu un site de unde pot lua assassin creed 2 si sa mearga.L-am descarcat si am avut problema cu "Unable to find Uplay game launcher."

1 răspuns:
| takemyword a răspuns:

Salut. Avand in vedere regulamentul, nu cred ca iti poate oferi nimeni niciun link de unde sa descarci jocul, intrucat nu se incurajeaza sau permite pirateria si promovarea ei.
Tot ce pot sa-ti spun momentan e ca daca ai noroc, cei de la Ubisoft vor pune jocul gratis la ei pe site in una din lunile astea.
https://club.ubi.com/#!/en-US/ubi30