| GabyVlad a întrebat:

Vreau un hack trade pentru un server privat de metin dar sa fie usor de utilizat (dau funda :X)!

3 răspunsuri:
| XperimentX a răspuns:

Parerea mea e sa nu joci cu hack deoarece cand o sa ai level mai mare o sa ai contul banat si o sa te chinui sa intri si n-o sa reusesti si dupa trebuie sa-ti faci cont mereu mereu mereu, deoarece vor fi banate!

| GabyVlad explică (pentru XperimentX):

Pai eu nu vreau sa folosesc hack-ul doar odata deoarece un fost prieten mi-a furat 2x sir war si ori de cate ori trece pe langa mine mi le arata si-mi face in ciuda x(. Vreau ca data viitoare cand mi le arata sa le recuperez. big grinbig grin

| XperimentX a răspuns (pentru GabyVlad):

Pe ce metin este? ca s-ar putea sa te ajut eu sa til recuperezi