| AlexAlex9999 a întrebat:

ziceti-mi si mie cel mai tare Minecraft care are texter pack foarte fain! Dau FundaVOT!

7 răspunsuri:
| wasilika24 a răspuns:

Incearca de aici
http://narutouragan.ucoz.ro/load

primul chiar

| AlexAlex9999 explică (pentru wasilika24):

Sti ce e ala Minecraft?happy

| wasilika24 a răspuns (pentru AlexAlex9999):

Da
eu joc minecraft acum 3 ani si ma pot lasa de el e ca un narcotic happy

| AlexAlex9999 explică (pentru wasilika24):

Poate intr-o zi ne vom juca impreunawinking zic si eubig grin

| wasilika24 a răspuns (pentru AlexAlex9999):

Mie imi place naruto si minecraft si m-am gandit sa creez pentru minecraft un mod cu naruto si joc in narutocraft big grinwinking
poti crea un server?
ca mie nu imi permit astea cu internetul eu am server prin hamaki

| AlexAlex9999 explică (pentru wasilika24):

As face eu server dar tot prin hamachi dar nu stiu dc doar eu pot intra ceilalti nusad

| wasilika24 a răspuns (pentru AlexAlex9999):

Eu pot face un server prin hamaki si altii sa intre pe server dar prea tare imi incarca pc si la mine internetul e slab sad