| Dogioiu_Antonio_1993 a întrebat:

Salut TUP! Caut un partener de jocuri video. Băiat sau fata nu imi pasa, doar sa se inteleaga bine ca mine si sa fim amici buni de cooperare pe YT sau doar de joaca. Am 14 ani voce foarte subtire dar imi place si sunt...

1 răspuns:
| ippppp878 a răspuns:

Ai spus ca tu cauti un partener de YouTube, ok uite link-ul canalulului meu de YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1B_mxtEQhqZtiGIBVnHT_Q?view_as=subscriber Dar cum sa ai voce subtire la 14 ani, eu nu am voce subire chiar deloc si in toamna intru in clasa a noua.