| AlexMoss a întrebat:

Salut tuturor. Am o mica problema, vreau sa imi fac un pc pe piese si am nevoie de niste păreri. Deci, am o placa video si o sursa pentru noul sistem. Si nu stiu ce procesor sa pun cred ca va fi i5 sau i7, un hdd, memorie Ram. Si vreau si eu niste piese bune pe care sa le pun. Pe scurt vreau sa imi dați un sistem fara placa video si fara sursa undeva la 20 de milioane. Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/804154/
Daca nu iti trebuie DVD-RW am putea pune niste rami de o la o firma mai cunoscuta dar o sa fie cu 50-70 de lei mai scumpi.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce placa video si ce sursa ai? Cu ce monitor le vei folosi?