| IonutMirel a întrebat:

Salut tuturor! am o problema cu GTA San Andreas, am descarcat Gta Mods Installer si cand il deschid imi zice ca nu a putut gasi jocul in registru.dau cautare si tot nu il gaseste! tin sa mentionez ca jocul nu are installer..cine ma poate ajuta dati add la id : fotbaladevarat. Multumesc mult! astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| Sadicalex a răspuns:

Http://www.regfiles.net/file/66/

uite aici alegi tipul de windows si il descarci, dupa ce l-ai luat dai click dreapta pe el si dai Insall, iti urez succes.

1 răspuns: