| ulysses a întrebat:

Salut tuturor, am o problema cu unele jocuri
de exemplu fifa 13 sau alte jocuri mari imi merg foarte bine dar fifa07 merge sacadat la fel si medieval total war 2 ce ar trebui sa fac ca sa rezolv problema asta? dau funda!

7 răspunsuri:
| Jawsz a răspuns:

Spune componentele pc-ului... Poate imi dau seama.

| ulysses explică (pentru Jawsz):

Intel pentium CPU P6200 @2. 13Ghz dual core, 4.0GB RAM, Intel HD graphics

| ulysses explică (pentru Jawsz):

Intel Pentium CPU P6200 2.13GHz dual core, 4.0GB RAM, Intel HD Graphics

| ulysses explică (pentru Jawsz):

Intel Pentium CPU P6200 2.13GHz dual core, 4.0GB RAM, Intel HD Graphics
si cu rezolutie mica in fia07 si cu detalii scazute tot sacadat imi merge...

| Jawsz a răspuns (pentru ulysses):

Pai..Cred ca este din cauza la GHz...

| EdyJm3k3ru a răspuns:

Si eu am avut aceasta problema. Trebuie sa stergi din jocurile care le ai deja eu asa am facut si acum mere perfect

| Skit333 a răspuns:

Poti sa dai setarile din fifa 07 la minim(setari inseamna :rezolutie, iarba sa fie 3D...) incearca