| GeorgeGM a întrebat:

Salut tuturor am o problema legata de pc-ul meu recent mi-am pus wi fi si nu merge decat pe mozila pe opera zice ca nu am net si pe google chrome tot asa eu cred ca este din cauza driverului de net. Daca stie cineva cumsa rezolv problema

4 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Mi se pare ca aveam si eu aceeasi problema pe chrome inainte, ia incearca sa setezi data si ora corecte si daca nu merge asa incearca sa ramai decat cu un broswer de net mai multe nu se prea inteleg intre ele.

| LiftexMoon a răspuns:

Seteaza data si ora poate merge, n-am alta opiune sorry sad

| GeorgeGM explică (pentru LiftexMoon):

Am avut probleme cu certificatul si am setat data si ora dar tot nu merge...

| GeorgeGM explică:

Si stiti cum e si la downloaduri cu m-ar fi steam nu imi arat ofertele ca zice ca nu am internet dar la downloaduri merge nu inteleg ce dracu tongueP