| Anonimus11111 a întrebat:

Salut tuturor! As vrea si eu niste jocuri tari cu masini, dar cu o rezolutie perfecta sa te simti ca in realitate (exagerez putin). Dar si alte jocuri gen mt2, dar este prea simplu, as vrea ceva mai complex cu mai multe superputeri, arme grafica buna si tot ce se poate. Astept sugestiile voastre care sa ma dea pe spate! Votez cel mai bun raspuns (funda)!

Răspuns Câştigător
| Purtan14 a răspuns:

Need for speed world online daca nu atunci un sims3 pets sau Gta san andreas FUNDA p)(p

2 răspunsuri:
| Anonimus11111 explică:

Si am uitat sa completez ceva. Vreau ceva 3d. Si sa para cat mai reale personajele si locurile din joc, sa fie ca in desenele animate cu toti maimutoii.

| Anonimus11111 explică:

Pardon sa nu arata ca toti maimutoii din desenele animate. rolling on the floor