| Tiberiu95 a întrebat:

Salut tuturor! As vrea si eu sa stiu cum pot juca Need for Speed Underground 2 in retea? am incercat cu pLan, nu merge programul. Am mai incercat si cu Hamachi si cu tot felul de tutoriale. Daca stiti si alte modalitati va rog.

Răspuns Câştigător
| diiabolyc30 a răspuns:

Salut Tiberiu95 ai reusit sa faci Need For Speed Underground 2 sa mearga in LAN? Si eu am aceiasi problema habar nu am cum sa il fac sa mearga pe LAN am incercat o gramada de modalitati dar degeaba. Daca ai reusit ceva zi-mi si mie te rog. Stima.

| Tiberiu95 explică (pentru diiabolyc30):

Incearca GameRanger!

1 răspuns: