| Legend123 a întrebat:

Salut tuturor big grin.Cei care joaca metin2 epical, am iteme foarte bune ( 2 bratari legendare +9, 2 coifuri epice +9, seturi full, king sura extrem de bine bonusat, 4 perechi cercei epici din care o pereche sunt 20 20 20 10 pentru set universal). Cei care vor sa lase mesaj aici,accept iteme pe alt metin happy.O zi buna tutuor si la multi ani celor cu numele e Nicolae, Nicoleta, etc happy.

Răspuns Câştigător
| andrei727 a răspuns:

Pot sa Iti dau ITM bonusate pe Metin2 TDL server Alcoolicii.Primesc fundalaughing?