| Andrei_Flat_1997 a întrebat:

Salut tuturor, deci aceasta intrebare e pentru cei ce au 17ani ++ ce au prins primele jocuri 3d. Imi este dor de un joc dar nu stiu cu se numeste. singurul lucru care il stiu este ca "iconita/sigla" era o bomba care râdea... stiu ca in joc la primul nivel de dădea pe un fel de insula, trebuia sa omori niste monstruleti cu o un singur loc... era genul aventura,actiune, shooting daca ma putine ajuta cu ori ce informatie sunt vesnic îndatorat + fundita :*

Stiu ca imaginea din menu era un bărbat bine facut cu un tricou pe care avea acea bomba care zambea si cu un shoutgun.

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

E cumva Serious Sam?

1 răspuns:
| Andrei_Flat_1997 explică:

Multumesc mult :*