| DanutzRosu a întrebat:

Salut tuturor gamerilor. Am si eu o intrebare in legatura cu GTA IV... In primul rand cum fac misiuni cu SALVAREA, POLITIA, POMPIERI, TAXI la GTA VC apasai tasta CAPSLOCK dar la asta? Am incercat toate tastele si nu merge.
Si in al doi-lea rand cum semnalizez ca am observat ca in joc se semnalizeaza.

1 răspuns:
| Stassy a răspuns:

Deci daca vrei sa faci cu Salvarea si ma rog alea, la mine e asa: Pur si simplu ma bat aia si ajung la spital si dupa este acolo o masina de salvare. Daca incep sa conduc in ea apare pe la un momendat ceva scris pe mijlocul ecranului apas ENTER si gata trebuie sa fac ce scrie acolo.happy

Asta la mine...
app Caps Lock e pentru coduri.

Si daca dai in jos cand conduci nu semnalizezi. Doar apesti frana si de aia.

Nu cred ca in joc se semnalizeaza.thinking

Ma rog, asta la mine.