| xbastanu a întrebat:

Salut tuturor. Joc League of Legends de 1 luna- 1 luna jumate si as vrea sa stiu cum as putea sa iau kill foarte usor in early game si cum as putea sa-mi castig lane-ul.Si dc atunci cand pun mouse-ul pe campionul inamic, campionul meu da in minionii din preajma lui? Ofer Funda celui care ma ajuta.

1 răspuns:
| teemo2000 a răspuns:

Daca nu dai click pe inamic campionul tau va da auto in cea mai apropiata tinta. Cat despre killuri depinde pe ce lane joci si cu cine. Sunt campioni care nu fac cine stie ce in early game dar rup in late game, gen Veigar. Conteaza si de Rune si maiestrii si de stilul tau de joc, experienta.