| xbastanu a întrebat:

Salut tuturor. Joc league of legends de aproximativ o luna si as vrea sa stiu cum imi pot da seama daca inamicii au viziune pusa.De ex. ca jg vreau sa fac gank pe bot lane dar inamicii ma vad ca au ward pus si se retrag. Ofer Funda celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Nu ai decat sa fi atent daca pun viziune, sa intrebi, sa te atentioneze cei de pe lane, sa iti iei tu pink ori red trinket ori un item gen duskblade (depinde ce jungler joci). Ori te folosesti de plantele respective sa verifici viziunea. Alte alternative nu prea cred ca sunt.