| stefanush2295 a întrebat:

Salut tuturor. mi-am instalata san andreas.il pot juca in single player, dar cand vreau sa joc multiplayer dau connect si mi se vede imaginea alba dupa care joc ca in single player...am mai jucat samp si nu am patit niciodata asta.imi puteti spune ce sa fac? dau funda.

2 răspunsuri:
| SeBBy_3213 a răspuns:

Poi poate ti l-ai reparat apoi ai instalat gta sa si ti-a pus un procesor mic si calculatoru face bufffff. Daca nu scrie pe google

| AdySnaP a răspuns:

Stiu si mie mi se intampla doar cand deschid repede samp si intru imd pe server (nu e de procesor eu am de 3. 00GhZtongue)