| crafter a întrebat:

Salut tuturor nu aveti un hack de bani functionabil la jocul de pe android cartoon waes episode gunner?
Dau funda pentru primul care merge de fapt dau 2 funde ca am 2 conturi.

3 răspunsuri:
| DjZeT07 a răspuns:

Http://crpgresource.blogspot.de/......coins.html (asta e cartoon wars 2)

si asta e cartoon wars 1 tot unlimited coins/money! Primesc Fundita?

| crafter explică (pentru DjZeT07):

Mie imi trebuie hackul la cartoon wars episode gunner!

| DjZeT07 a răspuns (pentru crafter):

Pai aici e apk adica pentru android dar trebuie sa il instalezi si sa il iei de la capat ai unlimited money http://tai-apk.net/android/5472/download-cartoon-wars-gunner.html