| FelixRadu21 a întrebat:

Salut tuturor. Sunt Felix, am 22 ani, student, si as vrea sa știu dacă credeți e normal sau nu pentru mine sa ma mai uit in continuare la PewDiePie, Markiplier, Jacksepticeye și alti YouTuberi de genul asta la 22 ani? Îmi place foarte mult sa ii urmăresc pe YouTube. Asta e singura mea ocupație in timpul liber cand sunt acasă (stau cu familia) sau oriunde m-as afla si cand nu am teme sau de învățat pentru facultate.
YouTuberii aceștia mi-au pus mereu zâmbetul pe buze de fiecare data când m-am simțit singur si ei ma fac sa uit de tot ce ma apasa in viata si in plus, îmi place sa ma uit la video-uri gaming in general pe YouTube si sa si joc jocuri in același timp. Personalitatea acestor YouTuberi e exact genul meu de persoana, pentru ca au simțul umorului, sunt amuzanți si asa mai departe. Ce ziceți, e normal sa ma mai uit la ei sau credeți ca ar trebui sa ma uit și la altceva?

2 răspunsuri:
| Extr3meLife a răspuns:

Pai ce are? Daca tie iti place si iti poti lua gandul de la lucrurile nasoale ale vietii pentru cateva minute cat te uiti la ei, de ce nu? Fiecare poate sa faca ce vrea cu timpul lui liber si nu cred ca alte persoane ar trebui sa te judece pentru ce faci tu in al tau. Dupa cum ai spus si tu, te uiti in timpul liber si cand nu ai teme sau de invatat, asta este de bine, ar fi fost o problema si ceva ce ar fi trebuit sa incetezi daca ai fi continuat sa te uiti pe Youtube si cand aveai treburi mai importante pentru ca ti-ar fi putut afecta semnificativ notele si performanta in general de la facultate.Continua sa faci ce iti place!

| sierra1 a răspuns:

Salut Felix 22 ani student!

e normal să te uiți la ce-ți PLACE!