| Albu_Alexandru_1994 a întrebat:

Salut tuturor! Sunt la facultate, am intrat la camin, dar internetul e cam restrictionat. Adica nu pot intra de exemplu pe un server de CS sau alte servere. Stie careva vreo solutie? Va rog mult...

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca tot stai la camin pe banii astora care platim impozite, INVATA. Vrei net pentru joace, p0rn, filme si soft piratat si alte nebunii? Foarte bine, nici o problema, pune mina mataluta si munceste, plateste o gazda sau inchiriaza un apartament si fa-ti de cap.

| Albu_Alexandru_1994 explică (pentru KodrutZ):

Alo, anii '80. Usurel. Vreau doar pentru un joc care sa-l joc in timpul liber. Ce te umfli in pene? Daca ai raspunsul la intrebarea mea raspunde, daca nu, taci.

| KodrutZ a răspuns (pentru Albu_Alexandru_1994):

Raspunsul la intrebarea ta e prin bazaconiile pe care le-ai semnat cind ai primit loc in camin - netul din camin e in scopuri ACADEMICE. Ai nevoie sa te distrezi in timpul liber? Foarte bine, exista net cafe-uri pentru asta. Nu e vorba de anii 80, e vorba de bun simt.
P.S. Vezi poate mituiesti cumva adminul din camin sa iti zica cum sa iti faci de cap. Uite, ca sa nu zici ca nu te-am ajutat cu nimic.