| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor, vreau si eu niste setari potrivite pentru Bandicam cand filmez FIFA14..am 60-65 fps normal in ea dar cand dau pe Start video incepe sa se miste greu si tot in 60 merge..help,

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Poate nu-ti ajunge ramul la pc si de aia ati merge greu cand filmezi, una e sa te joci decat fifa 14 alta e sa si filmezi.Mai bagati 2 gb ram la pc si o sa-ti mearga bine. Funda?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru alexboss2020):

Am i5, 4GB Ram, Placa nVidia de 2GB...Nu cred ca mai trebuie RAM bagat.

| sykaTHEoNe a răspuns:

Dai la presetari si dai pe setari rapide pentru 60 FPS, si daca nu se vede pe tot ecranul alege rezoultia care o ai si dupa dai pe full