| jackie37 a întrebat:

Salut, un joc cumparat de pe steam e ca si un joc original?

E ca si cum as cumpara dvd din magazin?

Sau cum functioneaza steam-ul

3 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Da,ceva de genu, doar ca in unele cazuri e mai ieftin jocul si tu iesi in castig.

| Florin_Gabi_1976 a răspuns:

Salut, da un joc cumparat depe steam are instalarea cea mai buna si este originala, e ca si cum ai cumpara jocuri din magazin pentru pc mai pe scurt steam-ul este un progam cu care poti sa cumperi jocuri, daca vrei sa iti cumperi jocuri bune pe steam care sunt scumpe iti recomand site-ul https://www.g2a.com/. Sper ca ti-am fost de folos funda?

| Hazuray a răspuns:

Da, dar mai bine cumperi de pe G2A cod (pentru orice joc) de activare pentru steam si iesi mai ieftin.