| ralucaamariaa440 a întrebat:

va rog ajutati-ma pe stardoll. numele meu este andradenisaby. dar nu stiu de unde sa iau haine gratis. nu stiu cum sa le iau. de fapt. stiu siteiuri dar nu stiu cum sa le iau de pe eleee! dau funndita la cel mai bun site si sa-mi explicati cum PROMIT :d

Răspuns Câştigător
| Nicolen a răspuns:

Pai ar trebui sa dai pe underneathstardoll.blogspot.com pentru. ca e cel mai bun site si e mai greu daca nu intelegi cum sa le ei.Mai intai copy adresa de proxy dupa scrii www.stardoll.com te loghezi si vezi ca sus dupa bara mare alba cu chat si commuri este un spatiu alb si scrie langa URL acolo bagi adresa pe care ti.o da site.ul cu chestii gratis pentru. lucrul respectiv si te va directiona catre o alta pagina legata de un concurs tu trebuie doar sa completezi ceva acolo la vrajeala si dai join contest sau daca e vb. despre un club dai join club da? :D si dupa astepti cam 1 min. inchizi adresa de proxy si intri pe stardollu normal si vei gasi lucrurile in casuta ta :) Pe parcursul procedeului pot aparea site.uri cu reclame dar nu te speria :D le inchizi si gata :-? Aaa si ar cam trebui sa dai pe un program antivirus caci vor intra niste mici virusi care doar incetinesc netul :D Din nou, nu te speria eu fac asta de 1 an si laptopul meu inca traieste:)) Sper ca te.am ajutat pooop:* daca vrei sa afli mai multe despre machiaj, prezentari gratis si chestii gratis da add la nico_angel1998

1 răspuns:
| Nicolen a răspuns:

Iei** se mai intampla sa gresescbatting eyelashes si cand ma refer la prezentari ma refer la cele superbe sau cum li se mai zice " speciale " laughing