| Raducu12 a întrebat:

Salut va rog ajutati-ma.problema e urmatoare. am reinstalat windows 7 iar jocurile nu se vad in fullscreen dar ncii wide adica din partea stanga taiata 1 sfert din dreapta 1 sfert. la celalalt dadeam click dreapta graphics options si setam fullscreen dar acum nu imi apare graphicsoptions

Răspuns Câştigător
| raul93 a răspuns:

Si eu am avut mai demult aceeasi problema descarca de pe internet driverul pentru placa video. Funda?

2 răspunsuri:
| Rares2594 a răspuns:

Ai nevoie ca sa instalezi placa video, altfel o sa tii se strice daca incerci sa o fortezi fara driverele ajutatoare!

| Raducu12 explică:

Deci problema e ca inainte am avut tot windows 7 si nu a trebuit sa instalez nimic.pana la urma am rezolvat asta dar imi puteti zice de ce cand deschid pc(cu orice windows) prima data dupa instalare consum deja
600 ram?