| AnDee23 a întrebat:

Salut va rog sa imi dati si mie un cod de webkinz pe mesaj privat pentru ca am o fica de 6 ani care ar vrea mult dar nu pot sa il cumpar pentru ca nu am bani.

4 răspunsuri:
| Ioanadulcik a răspuns:

Eu am 100 de conturi si codurile de pun de nimereala 11111111 incearca codul asta merge 100% la 100... Fundita?

| Madutzadragutz05 a răspuns:

Chiar asa? Nu ai tu 30 lei sau chiar 25 eu am vreo 8 din banii mei de la colindat acum pe bune fa un efort si o sa poti sa ii cumperi sau mai bine poti sa ii faci un cont de proba happy
Bye happy

| doolsik09 a răspuns (pentru Madutzadragutz05):

Nu costa 30 de leilaughing eu am un cod de 80 de lei

| doolsik09 a răspuns:

Iti dau unul daca imi dai 3 euro p telefon... are 4 animalute, iar ca sa te convingi pot sa iti dau in privat parola si numele si sa vezi ca chiar le am... mie imi trebuie 3 euro pentru un alt site stardoll, daca vrei da-mi un mesaj in privat