| DOOOPX a întrebat:

Salut va rog sa ma ajutati, deci am o problema cu Counter strike 1.6, am primit Admin pe un server, si acum cand ma conectez imi spune:

Connecting to 93.119.26.106:27015...

Trying p48/auth3/revEmu...

Connection accepted by 93.119.26.106:27015

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)

Server # 40

Fake client. Connection was in idle,

tin sa mentionez ca la setinfo _pw pun parola corecta.

Răspuns Câştigător
| TheRealFantasy a răspuns:

P48=client 48=client steam

Ai un client (versiune) incompatibila de counter-strike, incearca sa iei client-ul de pe STEAM sau macar un LanT/Warzone/ceva mai "clean", de preferat nu "black version" sau nVIDIA junk-uri.
Asta sau ai o conexiune proasta la internet sau serverul e hostat de pe o caramida.