| EndOfJoke a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cum pot juca nfs world online. Ce trebuie sa fac?
Postati niste instructiuni si ceva link de download. Dau funda+vot celui mai bun si vot celorlalte.
Multumesc!

1 răspuns:
| laur_6869 a răspuns:

Tu vrei sa te joci Nfs world online? thinking Pai mai intai ar trebui sa stii ca daca nu ai Nfs world Cumparat Pe Cd ORIGINAL! nu te poti juca nici un joc online! Iti spun de acum ca te chinui degeaba! Mai bine lasa-l la oparte si vezi tu ce faci poate il ceri unui baiat sau pe cine cunosti tu ca il are pe cd original altfel nu te poti juca multiplayer fiindca au un antivirus si jocurile acelea! funda?