| anonim_4396 a întrebat:

Vreau informatii cu privire la acest joc http://us.bladeandsoul.com/uk/ Blade and Soul. Funda :).

2 răspunsuri:
| Alcaelo a răspuns:

Sa inteleg ca nu ai varsta necesara pentru a accesa siteul? Daca da am copiat descrierea jocului ca sa vezi despre ce este vorba.

Blade & Soul brings the world of Asian martial arts fantasy to vibrant life in this massively multiplayer online universe.

Based on the distinctive visual style of acclaimed artist Hyung-Tae Kim, Blade & Soul combines martial arts inspired combat and Qing Gong action in a classic story of good versus evil set against a backdrop of betrayal, revenge, battling factions, and warring gods.

| AOLEVRIC a răspuns (pentru Alcaelo):

Am reusit sa intru in site... dar vreau informatii cand apare in Europa ca am inteles ca e doar in Asia deocamdata. ceva cu coreeni - nu prea am inteles.