| alien45 a întrebat:

Salut, vreau o lista de jocuri pc mai vechi sau cu cerinte mici
3.70 GHZ, procesor Intel celeron D inside, 1 gb (896 usable).
PS: As vrea in special cu masini dar nu colin mcrae,nfs, lfs.
Cele mai multe si mai bune raspunsuri FUNDA!

Răspuns Câştigător
| StrikeZ0357 a răspuns:

Daca ai putea spune ce placa video ai ar fi grozav.
sincer nu prea stiu jocuri care sa iti mearga pe acel pc. abia gaseam jocuri sa imi mearga pe celalalt pc. daca ai reusii sa faci rost de 1/2 rami ai putea sa joci dota/lol cs go.
daca vrei raceing games. seria dirt

| alien45 explică (pentru StrikeZ0357):

Placa mea este via chrome9 HC IGP Family

4 răspunsuri:
| alien45 explică:

Stiu dar deocamdata pana ce imi cumpar ram vreau niste jocuri care sa imi mearga bine

| alien45 explică:

Placa mea este via chrome9 HC IGP family

| AlexoiuAleex a răspuns:

Poti sa iti alegi si tu. Ai un pc bun, dar daca vrei sa-ti mearga si mai bine, iti cumperi mai mult RAM. 5gb e in jur de 300 RON.