| Alecsandriii a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar ceva GTA V pentru PlayStation3 de pe bine-cunoscutul site OLX sau chiar LaJumate, doar ca problema e ca nu stiu daca acel CD cu GTA V ce se vinde are codul pentru ONLINE, adica daca ma pot conecta Multiplayer. Cum imi dau seama de asta?

2 răspunsuri:
| Stefancalin1997 a răspuns:

Ca sa joci online nu iti trebuie cod, doar un cont de store, din cate stiu gta v e gratis multiplayer pe ps3.

| Alecsandriii explică (pentru Stefancalin1997):

Si cum fac cont de store? nu am avut niciodata un cont playstation sau rockstar