| Robert641 a întrebat:

Salut, vreau sa fac un co-op cu cineva dintr-un joc, imi puteti lasa raspuns cu jocul si cu voi, eu ma gandeam la Saints Row The Third sau IV, acum, depinde de voi!

4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Salut! Deabia am inceput un co-op la Saints Row The Third cu fratele meu big grin
Suntem pe la inceput, dar ne cam plictisim, asa ca l-am lasat. fiecare a trecut la jocurile lui happy El la minecraft si eu la Euro truck simulator 2 MP si Middle-earth Shadow of Mordor.
Poate jucam ets2 sau saints row the third daca vrei happy

| Werky a răspuns:

Dacă vrei ne jucăm noi Saints Row IV.

| Werky a răspuns:

Dacă vrei mă joc eu cu tine Saints Row IV sau Saints Row The Third.

| Werky a răspuns:

Skype:vikthor012