| speed17 a întrebat:

Salut vreau sa fac un sondaj de opinie si vreau sa ma ajutati. deci intr-o lupte decisiva intre Naruto VS Sasuke CINE CASTIGA? daca se poate argumentati si de ce multumesc

Răspuns Câştigător
| AskAlex a răspuns:

Categoric Naruto. Gandeste-te cat de puternic e si cate abilitati speciale are. In plus am vazut undeva o parodie facuta dupa naruto si zicea acolo ceva de genul "Zabuza: Naruto, o sa mori aici!; Naruto: Hm, nu o sa mor, zi-mi cum se cheama acest anime?; Zabuza: Na..naruto...o.o; Naruto: Exact, eu sunt nemuritor devil"

2 răspunsuri:
| speed17 explică:

Ok mersi dar totusi sasuke are amaterasu si are si el o sansa. mersi

| HelpMeAndIHelpYou a răspuns:

Clar Naruto deoarece ar Vulpea cu 9 cozi in el si poate distruge totul mai ales pe Sasuke mai ales ca are nervi pe el ca ii fura iubita(pe Sakura)