| IoanS a întrebat:

Salut,
Vreau sa imi fac laptpopul sa mearga bine. Dar nu stiu exact ce problema are. De obicei sa inchide cand joc jocuri cu grafica buna, ex:
-acum 10 minute ascultam o muzica de pe youtube si lucram intr-un editor de jocuri (warcraft IIII) cand deodata laptopul s-a inchis si apoi s-a deschis greu, imaginea lui chiar clipocind cand eram la parola de la user. Cum as putea afla ce problema are, si cum as puteao rezolva. Inainte nu facea asa si puteam sa joc fara probleme chira World of Warcraft si World of Tanks dar de cand am reinstalat winduosul asa face. FUNDA!

1 răspuns:
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Daca e vechi calculatorul... asta e
Daca a avut virusi, scaneaza calculatorul
Daca ai windows xp s-ar putea sa nu mearga.
Daca ai windows 7 verifica componentele calculatorului.
(Pe scurt) pune pe cineva specializat in calculatoare sa-l verifice laughing
Oricum trebuie sa aiba ceva ciudat daca nu merge.