| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau sa imi fac un canal de yt si nu stiu ce nume sa imi pun dintre asta care il am eu, sedrax sau craktus? Canalul vreau sa fie pentru. gaming dar si altele cu timpul. Daca aveti o idee la un nume mai fain il puteti spune si daca imi place va voi da funda, daca nu voi alege un raspuns la intamplare, deci spuneti parerea voastra sincera, daca va place vreun nume sau toate suna nasol sau care va place mai mult.

1 răspuns:
| Alynaaa1234 a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar trebui sa alegi ceva mai ușor de reținut fiindcă asta îi va ajuta pe oameni sa te țină minte. Baftă