| laptebatut a întrebat:

Salut vreau sa imi spuneti daca jocul alien vs predator 2 merge pe pentium 3?

2 răspunsuri:
| manda a răspuns:

Nu sau cine stie poate ai un sistem bun adica rami placa video hard etc dar tot nu iti perge cauta si u un joc care sa nu ceara cerinte mari si uitate cati ram ai si cat e placa video etc si dupai cauti jocuri

| totenkopfSS a răspuns:

Merge,nu conteaza ce pentium ai conteaza sa ai minim 100 MB RAM si cel putin 1, 5 GB liber pe hard. Eu am jucat pe un astfel de sistem Aliens vs Predator gold edition si a mers boboc! PS: Baga ultimul driverwinking