| Evis a întrebat:

vreau sa joc call of duty modern warfare 3 Dedicated server (l-am luat de pe steam ) si cand dau pe "iconita" imi da un fel de consola si nu stiu cum se intra in joc, va rog daca stie cineva sa imi dea aici instructiunile!

2 răspunsuri:
| Lysander a răspuns:

Cei ai descărcat tu de pe steam este SERVER de Call of Duty, nu este jocul.

| DragosHuuuu a răspuns:

Nu sunt sigur dar cred ca iti trebuie un crack extractor ca si la battlefield 3 sau daca numele la fisier este CALL OF DUTY MW3 TM atunci schimba, sterge TMwinking sper sa iti fie de ajutor raspunsul meu tongue