| TheKillerOfKillers a întrebat:

Vreau sa joc GTA V online. Cand intru la "online" imi spune asa : "Your profile does not have the correct permision to access Xbox LIVE functionality." De ce?

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Nu stiu exact ca nu am avut acest joc, trebuie sa ii faci ceva legat de internet, adica sa poti sa il faci sa mearga online, cauta tutoriale pe internet, scrie ceva de genul "cum pot juca gta V online " si ai sa gasesti.

3 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Din cauza profilului ca nu este completat cum trebuie ca sa poata fi acceptat de Xbox.

| TheKillerOfKillers explică (pentru Predator30):

Pai ce mai trebuie sa fac?

| Predator30 a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Nu stiu exact ca nu am avut acest joc, trebuie sa ii faci ceva legat de internet, adica sa poti sa il faci sa mearga online, cauta tutoriale pe internet, scrie ceva de genul "cum pot juca gta V online " si ai sa gasesti.

| popandau36 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. daca ai reusit ma poti ajuta si pe mine?