| zedrix a întrebat:

Vreau sa ma apuc de YouTube. Si nu stiu cum sa imi pun un singur nume adica acolo ma pune sa scriu nume si prenume eu vreau sa apara decat un numestraight face. Cine imi spune cum fac sa imi apara decat un nume la youtube are funda happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

""sa apara decat un nume"", ""sa imi apara decat un nume""

Decit sa te faci de rusine pe acolo cu exprimarea ta si sa-si bata joc de tine toti, mai bine renunta.

| zedrix explică (pentru anonim_4396):

Te-a bagat cine va in seama copilasule?

| anonim_4396 a răspuns (pentru zedrix):

Atunci, incearca. Mai vorbim cind vei reveni sa ne intrebi cum sa scapi pe youtube de cei ce te injura.

| CornelBenq a răspuns:

Nu cred ca vei putea happy am incercat si eu dar nu mi sa primit happy