| Mariiuss a întrebat:

Vreau sa ma reapuc in Fortza de un metin si nu stiu ce metin...
Va rog spunteimi un metin aparut nou maxim 1 luna
Dau funda Imediat + VOT

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... mai poti incerca Metin 2 Steel, dar cred ca, nivelul maxim este 255 si nu cred ca ti-ar placea. Ce zici de metin 2 United? Mai poti incerca si 4yours MT2, eu zic sa incerci United. O seara placuta!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Nu cred că a aparut niciun metin de curând. Te ajutam dacă imi spuneai ce stil ai dori, pvp sau pvm? Încearcă Apollo Metin 2, HotStyle Mt2, Mondial MT2, poti încerca chiar Metin 2 Ro, pe private te vei plictisi. Succes!

| Mariiuss explică (pentru anonim_4396):

Classic pvp - pvm

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mariiuss):

Poți încerca Metin 2 Regal, au jucat niște prieteni și le place. ( încă joacă ). Salut!

| Mariiuss explică (pentru anonim_4396):

Mai da mi un metin lv maxim 99-105 itm clasice si nu vreau Metin2TIM,Impact fgw, NB, severin... un metin clasic si iti dau funda happy

| Mariiuss explică (pentru anonim_4396):

Ok,multumesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mariiuss):

Nu ai pentru ce.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mariiuss):

Hmm... mai poti incerca Metin 2 Steel, dar cred ca, nivelul maxim este 255 si nu cred ca ti-ar placea. Ce zici de metin 2 United? Mai poti incerca si 4yours MT2, eu zic sa incerci United. O seara placuta!