| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca imi merge jocul Brothers in Arms : Road to Hill 30. Am mai avut odata jocul dar din pacate mi s-a ars procesorul [ nu din cauza jocului laughing ] si a trebuit sa reinstalez windows-ul.
Mai jos sunt datele calculatorului meu.

AMD Athlon(tm) 64 Processor
3200+
2.01 GHz, 512 MB of RAM
Physical Address Extension

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

PC COMPATIBILITATE JOC
Pentru a afla daca pc-ul tau e compatibil pentru joc intra aici: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ scrie jocul in prima fereastra sau cauta-l in a doua fereastra (ai o sageata - clik in dreapta la fereastra)
apoi click pe "Can you run it?". In final ai sa observi daca ruleaza jocul pe pc-ul tau sau nu! (nota :daca iti cere sa instalezi Java instaleaza)
Bafta!