| Ionut2143 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca Sims3 are patch cu animale? Eu nu am gasit.

3 răspunsuri:
| bogdan2091 a răspuns:

Sims 3 Pets este un patch, adica mai mult o expansiune a jocului, instalezi sims 3 pets acolo unde ai sims 3 original happy

| Ionut2143 explică (pentru bogdan2091):

Da stiu ca ii patch. Dar te intreb daca este acel patch ca nu l-am gasit pentru sims3 doar pentru 2

| bogdan2091 a răspuns (pentru Ionut2143):

Este si pentru sims3 logic, nici nu stiam ca exista patchul asta pentru sims 2, doar scrii pe google sims 3 pets down load T O R E N T si il bagi la descarcat, il instalezi acolo unde ai sims 3, vezi ca ai nevoie si de programul U T O R E N T