| daniel_2936 a întrebat:

vreau si eu in metin2 care sa fie foarte cool sa nu te plictiseti de el. as vrea un site de mt care are la shopuri nimfa +9 0 yang etc... si king2 si king1 astept cu drag cele mai bune raspunsuri, daca e si un link de youtube sa vad cu e metinul. Va multumes!

Răspuns Câştigător
| AduMrr a răspuns:

Pai uite un filmulet, metinu se cheama MatrixMt2. E ff cool sper sa iti placa :*

3 răspunsuri:
| xXPuricelXx a răspuns:

FinaLongju2,este in italiana dar iti dai seama imediat. Faci lvl foarte repede si are la magazin si nimfa si FMS +9 la 0 yang sau in cel mai rau caz la 10happySper sa te ditrezi, a si scuze dar nu am link pe youtube. Sper sa te ajute raspunsul meu.Bafta! (fundita te rog)

| daniel_2936 explică:

Dau Funda! tot eu suntwinking

| daniel_2936 explică:

Elenutza da-mi si mie site de la mt2matrix plsswinking