| BestOfTheBest a întrebat:

Salut vreau si eu la gta san andreas niste case sa le importez sau un patch cu ceva case frumoase. si in special poat sa fie doar una dar vreau safie o casa ceva pe plaja. pe apabig grin stie cineva? plzsad

2 răspunsuri:
| BestOfTheBest explică:

Da dar nu exista ceva un patch sau un fisier sa il importez eu cu o casa mai marfa? in copac, undeva la inaltime, pe apa. sau ceva

| sorana29 a răspuns:

Daca joci gta pe servar le gassti oriunde daca jociin pc normal singur nu poti cumpara